Jesenický týdeník Online Jesenický týdeník
Dnes je pátek 19.07.2024 00:51, jste 21042486. návštěvník přihlášený jako guest.

Internetová kavárna a klub Plíživá kontraInternetová kavárna a klub Plíživá kontra
 

Soutěž, která ocení všechny společensky odpovědné

Dělá vaše firma nebo obec něco navíc, nad rámec požadavků legislativy? Máte malou či větší firmu, organizaci, jste obec, nebo organizace veřejného sektoru, která se nebojí čelit výzvám společenské odpovědnosti? Chcete ukázat, jak vaše podnikání přispívá k lepší společnosti? Přihlaste se do čtvrtého ročníku soutěže Cena hejtmana Olomouckého kraje za společenskou odpovědnost.

Kraj - „Být odpovědný v osobním životě je pro mnohé samozřejmostí, ale být společensky odpovědný i ke svému okolí, to už samozřejmostí být nemusí. Přihlášením se do soutěže nejen ukazujete svůj závazek k lepší budoucnosti, ale stáváte se také inspirací pro ostatní. Těším se na vaše příběhy úspěchů, které mi bude ctí ocenit,“ uvedl Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje.

Soutěž je otevřena pro všechny, kteří se aktivně podílejí na rozvoji udržitelného podnikání a kteří dobrovolně přebírají spoluodpovědnost za blaho a udržitelný rozvoj moderní společnosti. Ať už je to malá nebo velká firma, živnostník, obec nebo organizace veřejného sektoru (školy, příspěvkové organizace). Zkrátka ti, kteří nejen že dobrovolně začleňují sociální a ekologická hlediska do každodenního chodu organizace, ale chovají se také zodpovědně ke svému okolí.

„Tato soutěž je víc než jen ocenění. Je to ukázka všeho, co lze uplatnit v každodenních činnostech. Cílem soutěže je ukázat všechny, kteří mohou být jiným příkladem a ukázat, že společenská odpovědnost i každodenní pracovní nasazení, mohou jít ruku v ruce,“ uvedl Jan Šafařík, náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro oblast regionálního rozvoje.

Pro přihlášení do soutěže je třeba udělat dva kroky. Na webu cenykraje.cz v sekci Společenská odpovědnost podat přihlášku a současně také na uvedený e-mail zaslat sebehodnotící dotazník, a to do 29. června. Vítězové budou vyhlášeni 10. září v prostorách Pevnosti poznání Olomouc.


TZ, kategorie: Zpravodajství, týden: 08, ročník: 34, rok: 2024

Diskuze nad článkem:

Zpět


 
Společenská kronika (klikni)
1 Odešli z našich řad
2 Řádková inzerce
Nejčtenější články
Rekordní výtěžek z prodeje pun...
Vánoční koncert v Bělé
Nadýchali ještě před Silvestre...
Tradiční silvestrovské střílen...
Nechytejte kočky o Vánocích
Nejčtenější sloupky
Nic není zadarmo
Boj o koryta nebo o principy?
Ne - to byli jen oni - V.+V. L...
JAW Studio
Tento web neuchovává data návštěvníků.